
Лампа Настільна АКБна Remax RT-E510 1200 mAh
- Немає в наявності
- Код: 30737
757 ₴
+380 (63) 740-25-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа настільна Remax LED lamp RT-E510 - портативна настільна лампа, що забезпечує безпечне для очей яскраве освітлення. Модель реалізована в стильному, елегантному дизайні, який дозволяє їй ідеально вписатися в сучасний інтер'єр будь-якої вітальні, спальні і офісу. Незважаючи на свої невеликі розміри пристрій має достатній радіус розсіювання світла для комфортної роботи вночі, навчання і читання. Пристрій виготовлений з міцного пластику з приємною на дотик поверхнею, його практична конструкція дозволяє компактно скласти лампу і регулювати кут нахилу освітлювального елементу. На відміну від менш якісних ламп, дана модель оснащена світлодіодами, мерехтіння яких не помітно для очей і, навіть, не вловляється фото і відео пристроями. Аксесуар оснащений дисплеєм, що відображає час і дату, сенсорною панеллю для управління, вбудованою батареєю ємністю 1200mAh і роз'ємом Micro-USB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Світловий потік | 250 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 266 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 757 ₴



