
Універсальна мобільна батарея PowerBank Baseus PPDML-J Bippow 20000 mAh (Чорна)
- Немає в наявності
- Код: 243958
780 ₴
Power Bank Baseus PPDML-J Bippow 20W 20 000 mAh - оптимальний варіант за ціною і якості, серед товарів свого класу.
Модель зроблена в сучасному стилі, її лицьова панель має приємну на дотик рельєфну поверхню і глянцеву накладку, що прикриває LED дисплів, який показує рівень поточного залишку заряду. На одній з бічних панелей розміщена кнопка, а всі поділені - в торці аксесуара.
Корпус з міцного пластику гарантує захист усіх електронних компонентів і довготривалий термін роботи. Система захисту від стрибків стресу, перегріва і короткого замикання гарантує безпеку повербанка та заряджуваних ґаджетів.
Ємності батареї в 20 000mAh вистачить для не одноразової зарядки гаджета, а завдяки силі струму в 3А і потужності в 15 Вт цей процес не займе багато часу. Два порти USB, розділені Type-C, здатні працювати в обох напрямках, і роз'єму Micro-USB дозволяє користувачеві одночасно заряджати декілька пристроїв і вибрати потрібний спосіб зарядки.
Аксесуар комплектується кабелем Micro-USB.
Виключний дизайн і надійність Baseus визначає його ліберальні позиції на ринку мобільних аксесуарів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 440 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 780 ₴




