
Подушка масажер для шиї Massage Pillow 8028
- Немає в наявності
- Код: ON00062
522 ₴
+380 (63) 740-25-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо Ваш спосіб життя безпосередньо пов'язаний з постійним перебуванням за кермом, то напевно вам добре відомі так звані "симптоми автомобіліста", до яких відносяться головні болі, шия, що затекла, біль і напруга в спині і плечах. Масажна подушка для дому та машини Car and Home Massage Pillow CHM-8028 подбати про те, щоб поїздка приносила радість та задоволення, а не дискомфорт! Масажна подушка має один напрямок обертання та режим інфрачервоного прогріву, за рахунок чого м'язи розслабляються, а спазми та напруга відступають.
Характеристика: Масажна подушка Massage Pillow 8028
- Тип: масажна подушка;
- Область застосування: шия, спина, ноги, живіт, плечі, поперек;
- Незамінна для відновлення сил під час тривалої подорожі за кермом автомобіля;
- Встановлення необхідних режимів за допомогою пульта дистанційного керування;
- Компактний розмір та стильний дизайн масажера;
- Зручне кріплення на підголовник за допомогою ремня;
- Управління однією кнопкою;3 режими роботи;
- Питання: DC 12 Ст.;
- Споживана потужність: не більше 20 Вт;
- Розміри: 34 х 12 х 19 див.
Комплектація: Масажна подушка Massage Pillow 8028
- Масажна подушка – 1 шт.;
- Адаптер - 1 шт.;
- Упаковка: заводська коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Вид масажного впливу | Розминання, Вібрація, Масаж Шиацу, Комбінований, Точковий масаж, Роликовий масаж |
| Можливість вибору області масажу | Так |
| Кількість програм | 3 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 |
| Кількість роликів | 8 |
| Матеріал масажних роликів | Пластик |
| Область масажу | Спина, Ікри, Руки, Шия, Поперек, Плечі, Стегна |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажна подушка |
| Тип масажної накидки | Роликовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 24 В |
| Тип управління | Ручне |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Товщина | 10 см |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 522 ₴







