
Нічник АКБний Baseus Cute Series Doggie Silicone Night Light DGAM-B
- Немає в наявності
- Код: 31791
622 ₴
Нічник Baseus Cute Series Doggie Silicone Night Light DGAM-B – незвичайна нічна лампа, реалізована у вигляді милого сплячого цуценя, що робить її чудовим вибором для установки в дитячій, оскільки вона справить враження на будь-яку дитину. Крім привабливого дизайну, цей пристрій має і вражаючу функціональність, що надає можливість змінювати температуру світла та його колір, що виробляється за допомогою дотиків до нього.
Зовнішні деталі корпусу представлені жорсткою пластиковою основою з чотирма невеликими ніжками та силіконовим абажуром, що має вигляд собачки із золотистим хвостиком, довгими вухами та забавним виразом мордочки. Силіконовий абажур нічника може зніматися для прання під проточною водою і робить його безпечнішим, оскільки при падінні він не розіб'ється. Приємне для очей світло не шкодить зору, гарантує міцний сон, випромінюється якісними світлодіодами загальною потужністю 1Вт.
Модель оснащена вбудованою батареєю ємністю 1100mAh, для її заряджання є роз'єм Micro-USB та кабель, який разом з інструкцією входить до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 112 мм |
- Ціна: 622 ₴






