
Лампа Настільна Remax RT-E195 (Біла)
- Немає в наявності
- Код: 30708
633 ₴
+380 (63) 740-25-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа REMAX RT - E195 - модель з витонченим дизайном і якісним виконанням. Рівень освітлення регулюється за допомогою торкань сенсора в трьох режимах функціонування. Певний тип освітлення впливає на час експлуатації пристрою, і в цілому знаходиться в діапазоні від 4 до 12 годин. Пристрій має батарею місткістю 700 mah. Кріплення лампи здійснюється прогумованою прищіпкою до будь-якої площини столу оптимальної товщини. У комплекті кабель micro usb.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 1.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 144 г |
| Висота | 146 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 633 ₴




