
Універсальна мобільна батарея PowerBank Baseus PPJAN-C Mini JA 30000 mAh (черний)
- Немає в наявності
- Код: 30504
513 ₴
Baseus Mini JA Fast charge 30000mAh PPJAN-C01 - це компактний зовнішній акумулятор, який має підтримку швидкої зарядки Power Delivery з максимальною потужністю на виході 15 Вт.
В моделі є 3 вхідних і 3 вихідних роз'єму для зарядки портативних гаджетів і самого акумулятора.
Особливості:
- Компактний дизайн
- Багато інтерфейсів
- Підтримка швидкої зарядки
- Велика ємкість
Дизайн Baseus Mini JA Fast charge володіє міцним корпусом, який зареєструє довгий термін служби пристрою. На бічній частині акумулятора знаходяться LED-дикатори рівня заряду, кожен з яких відповідає 25%. В моделі використано чотири типи інтерфейсів: USB-C, MicroUSB, USB і Lightning, що робить аксесуар універсальним рішенням для зарядки будь-яких смартфонів або планшетів.
Роз' єм USB-C служить як вхідним, так і вихідним інтерфейсом, а максимальна сила струму сягає 3 А.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 610 г |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 513 ₴




