
АКБ TP-Link NBL-44A3045 Original (Neffos C5 Max, TP702)
- Немає в наявності
- Код: 14324
433 ₴
Чому вам слід придбати TP-Link NBL-44A3045 у нашому інтернет-магазині?
Існує принаймні три причини купити АКБ TP-Link NBL-44A3045 саме в нашому інтернет-магазині:
- Качовий товар
- Гарантія продукції
- Швидка доставка
Точний збіг технічних вимог
Характерики Батареяа TP-Link NBL-44A3045 повністю відповідають штатним технічним вимогам:
- Напруження їжі — 3,8 В
- Потужність - 11,57 Вт*ч
- Місткість - 3045 мА*ч
- Тип - Li-ion Polymer
Точний збіг Батареяної АКБ за допомогою технічних вимог гарантує довготривалий термін роботи електронного начинку смартфона — материнської плати з процесором, екраном, оперативною пам’яттю і пр.
Під час коливання напруження електронні пристрої починають перегріватися, працювати в не штатних режимах, через що їхній експлуатаційний ресурс різко зменшується.
Важно! У невідомих Батареяних батарей ємкість менше на 15-20%. Чим менша місткість, тим частіше заряджайте Батарея. У будь-якого АКБ є безмежна кількість циклів перезарядки, після чого АКБ перестає тримати місткість і його потрібно міняти.
Вигідна ціна надбання
Це ще одна перевага, яку вам пропонує наш інтернет-магазин. У нас ви можете купити Батареяну АКБ TP-Link NBL-44A3045 за найвигіднішими розрахунками на українському ринку. При цьому ми гарантуємо вам оперативну доставку вашої покупки в будь-яке місто країни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Ємність акумулятору | 3045 мА/год |
| Маркування акумулятора | TP-Link NBL-44A3045 |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.8 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | TP-Link Neffos C5 Max (TP702A) |
| Емкість | 3045 mAh |
| Міцність | 11,57 Wh |
| Тип | Li-ion polymer |
- Ціна: 433 ₴
