
АКБ Sony LIS1618ERPC (1298-9240) Original (Xperia XA / XA1/ E5 / Dual)
- В наявності
- Код: 14262
299 ₴
Наш інтернет-магазин пропонує продаж Оригінальна АКБ Sony LIS1618ERPC, яка встановлюється на смартфони Sony Xperia / XA1/ XA1 / E5 / Dual (F311111, F311313, F3115, F3116, F3116, F3116, G3112, G3116, G312121, G3125).
Чому ви повинні придбати АКБ Sony LIS1618ERPC в нашому інтернет-магазині?Існує принаймні три причини купити АКБ Sony LIS1618ERPC саме в нашому інтернет-магазині:
- Качовий товар
- Гарантія продукції
- Швидка доставка
Характерики Батареяа Sony LIS1618ERPC повністю відповідають штатним технічним вимогам:
- Напруження їжі — 3,8 В
- Потужність - 8,74 Вт*ч
- Місткість - 2300 мА*ч
- Тип - Li-Polymer
Точний збіг Батареяної АКБ за допомогою технічних вимог гарантує довготривалий термін роботи електронного начинку смартфона — материнської плати з процесором, екраном, оперативною пам’яттю і пр.
Під час коливання напруження електронні пристрої починають перегріватися, працювати в не штатних режимах, через що їхній експлуатаційний ресурс різко зменшується.
Важно! У невідомих Батареяних батарей ємкість менше на 15-20%. Чим менша місткість, тим частіше заряджайте Батарея. У будь-якого АКБ є безмежна кількість циклів перезарядки, після чого АКБ перестає тримати місткість і його потрібно міняти.
Вигідна ціна надбанняЦе ще одна перевага, яку вам пропонує наш інтернет-магазин. У нас ви можете купити Батареяну АКБ Sony LIS1618ERPC за найвигіднішими розрахунками на українському ринку. При цьому ми гарантуємо вам оперативну доставку вашої покупки в будь-яке місто країни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Ємність акумулятору | 2300 мА/год |
| Маркування акумулятора | Sony LIS1618ERPC (1298-9240) |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.8 В |
| Сумісність акумулятора | Sony |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Sony Xperia XA / XA1/ E5 / Dual (F3111, F3112, F3113, F3115, F3116, F3311, G3112, G3116, G3121, G3125) |
| Емкість | 2300 mAh |
| Міцність | 8,74 Wh |
| Напруження | 3,8 V |
| Тип | Li-polymer |
- Ціна: 299 ₴


