
АКБ Ulefone S8 (S8 Pro) / Ergo F501 Magic (3000mAh)
- Немає в наявності
- Код: 12147
226 ₴
АКБ Ulefone S8
АКБ Ulefone S8, яка встановлюється на смартфони Ulefone S8, Ulefone S8 Pro і Ergo F501 Magic.
Чому вам слід придбати АКБ Ulefone S8 в нашому інтернет-магазині?
Існує принаймні три причини купити АКБ Ulefone S8 саме в нашому інтернет-магазині:
- Качовий товар
- Гарантія продукції
- Швидка доставка
Точний збіг технічних вимог
Характерики Батареяа Ulefone S8 повністю відповідають штатним технічним вимогам:
- Напруження їжі — 3,8 В
- Потужність – 11,4 Вт*ч
- Місткість - 3000 мА*ч
- Тип - Li-ion Polymer
Точний збіг Батареяної АКБ за допомогою технічних вимог гарантує довготривалий термін роботи електронного начинку смартфона — материнської плати з процесором, екраном, оперативною пам’яттю і пр.
Під час коливання напруження електронні пристрої починають перегріватися, працювати в не штатних режимах, через що їхній експлуатаційний ресурс різко зменшується.
Важно! У невідомих Батареяних батарей ємкість менше на 15-20%. Чим менша місткість, тим частіше заряджайте Батарея. У будь-якого АКБ є безмежна кількість циклів перезарядки, після чого АКБ перестає тримати місткість і його потрібно міняти.
Вигідна ціна надбання
Це ще одна перевага, яку вам пропонує наш інтернет-магазин. У нас ви можете купити Батареяну АКБ Ulefone S8 за найвигіднішими розрахунками на українському ринку. При цьому ми гарантуємо вам оперативну доставку вашої покупки в будь-яке місто країни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Маркування акумулятора | Ulefone S8 |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.8 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Ulefone S8, Ulefone S8 Pro, Ergo F501 Magic |
| Емкість | 3000 mAh |
| Міцність | 11,4 Wh |
| Напруження | 3,8 V |
| Тип | Li-ion polymer |
- Ціна: 226 ₴
