
АКБ Samsung EB-BG610ABE (G610 Galaxy J7 Prime)
- Немає в наявності
- Код: 12138
199 ₴
АКБ Samsung EB-BG610ABE
Наш інтернет-магазин пропонує продавати АКБ Samsung EB-BG610ABE, яка встановлюється на смартфони:
- Samsung G610 Galaxy J7 Prime
- Samsung Galaxy J4 Plus
- Samsung G6100Z Galaxy On 7 2016
- Samsung G610FZ Galaxy On Nxt
- Samsung Galaxy J7 Perx
- Samsung G611FDS Galaxy On7 Prime 2018
- Samsung G615F Galaxy J7 Max
- Samsung G615FZ Galaxy On Max
- Samsung Galaxy J6 Plus
- Samsung Galaxy J7 Duo 2018
- Samsung Galaxy J7 2018
- Samsung G611FF-DS Galaxy J7 Prime 2
- Samsung J410G Galaxy J4 Core
- Samsung SM-J737VZ J7 Top
Чому ви повинні придбати батарею Samsung EBG610ABE в нашому інтернет-магазині?
Існує принаймні три причини купити батарею Samsung EBG610ABE саме в нашому інтернет-магазі:
- Качовий товар
- Гарантія продукції
- Швидка доставка
Точний збіг технічних вимог
Характерики АКБа Samsung EB-BG610ABE повністю відповідають штатним технічним вимогам:
- Напруження їжі — 3,85 В
- Сила 12,71 Вт*ч
- Місткість - 3300 мА*ч
- Тип - Li-ion
Точний збіг АКБної батареї за допомогою технічних вимог гарантує довготривалий термін роботи електронного начинку смартфона — материнської плати з процесором, екраном, оперативною пам’яттю і пр.
Під час коливання напруження електронні пристрої починають перегріватися, працювати в не штатних режимах, через що їхній експлуатаційний ресурс різко зменшується.
Важно! У невідомих АКБних батарей ємкість менше на 15-20%. Чим менша місткість, тим частіше заряджайте АКБ. У будь-якого АКБ є безмежна кількість циклів перезарядки, після чого АКБ перестає тримати місткість і його потрібно міняти.
Вигідна ціна надбання
Це ще одна перевага, яку вам пропонує наш інтернет-магазин. У нас ви можете купити АКБ Samsung EBG610ABE за найвигіднішими розрахунками на українському ринку. При цьому ми гарантуємо вам оперативну доставку вашої покупки в будь-яке місто країни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Ємність акумулятору | 3300 мА/год |
| Маркування акумулятора | Samsung EB-BG610ABE |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.85 В |
| Сумісність акумулятора | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Емкість | 3300 mAh |
| Міцність | 12,71 Wh |
| Напруження | 3,85 V |
| Тип | Li-ion |
- Ціна: 199 ₴
