
АКБ Nokia HE363 Original (Nokia 7.1 Plus X7)
- Немає в наявності
- Код: 13189
456 ₴
Оригінальна Цей АКБ Nokia HE363 встановлюється на смартфон Nokia 7.1 Plus (X7).
Чому ви повинні придбати АКБ Nokia HE363 в нашому інтернет-магазині?
Існує принаймні три причини купити АКБ Nokia HE363 саме в нашому інтернет-магазині:
- Качовий товар
- Гарантія продукції
- Швидка доставка
Точний збіг технічних вимог
Характерики Батареяа Nokia HE363 повністю відповідають штатним технічним вимогам:
- Напруження їжі — 3,85 В
- Потужність - 13,47 Вт*ч
- Місткість - 3500 мА*ч
- Тип - Li-ion Polymer
Точний збіг Батареяної АКБ за допомогою технічних вимог гарантує довготривалий термін роботи електронного начинку смартфона — материнської плати з процесором, екраном, оперативною пам’яттю і пр.
Під час коливання напруження електронні пристрої починають перегріватися, працювати в не штатних режимах, через що їхній експлуатаційний ресурс різко зменшується.
Важно! У невідомих Батареяних батарей ємкість менше на 15-20%. Чим менша місткість, тим частіше заряджайте Батарея. У будь-якого АКБ є безмежна кількість циклів перезарядки, після чого АКБ перестає тримати місткість і його потрібно міняти.
Вигідна ціна надбання
Це ще одна перевага, яку вам пропонує наш інтернет-магазин. У нас ви можете купити Батареяну АКБ Nokia HE363 за найвигіднішими розрахунками на українському ринку. При цьому ми гарантуємо вам оперативну доставку вашої покупки в будь-яке місто країни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Ємність акумулятору | 3500 мА/год |
| Маркування акумулятора | Nokia HE363 |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.85 В |
| Сумісність акумулятора | Nokia |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Nokia 7.1 Plus (X7) |
| Емкість | 3500 mAh |
| Міцність | 13,47 Wh |
| Напруження | 3,85 V |
| Тип | Li-ion polymer |
- Ціна: 456 ₴


