
АКБ Fly BL5203 (Fly IQ442 Quad Miracle 2)
- Немає в наявності
- Код: 00084
161 ₴
+380 (63) 740-25-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ BL5203 для смартфона Fly IQ442 Quad Miracle 2
Ємкість 1500 mAh
Тип стандартні
Сила 5.7 Wh
Напруження 3.8 V
Технологія Li-ion
Кількість контактів 3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Ємність акумулятору | 1500 мА/год |
| Маркування акумулятора | Fly BL5203 |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.8 В |
| Сумісність акумулятора | Fly |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Fly IQ442 Quad Miracle 2 |
| Емкість | 1500 мА/час |
| Міцність | 5,7 Вт |
| Напруження | 3,8 В |
| Тип | Li-ion |
- Ціна: 161 ₴
