
АКБ THL W200 (THL W200 / W200s / W200c) (2000mAh)
- Немає в наявності
- Код: 00154
205 ₴
+380 (63) 740-25-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ для смартфону THL W200/W200s/W200c.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | THL |
| Ємність акумулятору | 2000 мА/год |
| Маркування акумулятора | THL W200 |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Сумісність акумулятора | ThL |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | THL W200, W200s, W200c |
| Емкість | 2000 мА/час |
| Міцність | 7,4 Вт |
| Напруження | 3,7 В |
| Тип | Li-ion |
- Ціна: 205 ₴
