
АКБ ZTE Li3714t42p3h765039 (Blade A5/ A5 Pro/ AF3/ AF5)
- Немає в наявності
- Код: 00262
320 ₴
+380 (63) 740-25-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ ZTE Li3714t42ph76503939, які відповідають смартфонам:
ZTE Blade A5/ A5 Pro/ AF3/ AF5 и др.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Ємність акумулятору | 1400 мА/год |
| Маркування акумулятора | Li3714t42p3h765039 |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | ZTE Blade A5/ A5 Pro/ AF3/ AF5 |
| Емкість | 1400 mAh |
| Міцність | 5,2 Wh |
| Напруження | 3,7 V |
| Тип | Li-ion |
- Ціна: 320 ₴
