
АКБ Fly BL8008 (Fly FS401 Stratus 1)
- Немає в наявності
- Код: 00109
179 ₴
+380 (63) 740-25-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ (АКБ) Fly BL8008 смартфон Fly FS401 Stratus 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Ємність акумулятору | 1400 мА/год |
| Маркування акумулятора | BL8008 |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Сумісність акумулятора | Fly |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | BL8008 |
| Емкість | 1400 мА/ч |
| Міцність | 5,18 Вт |
| Напруження | 3,7 В |
| Тип | Li-ion |
- Ціна: 179 ₴




