
АКБ Blackview BV5000
- Немає в наявності
- Код: 12029
260 ₴
+380 (63) 740-25-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

АКБ для Blackview BV5 000
Параметри АКБ:
Li-Polymer
Емкість - 5000 mAh
Напруження - 3,8 V
Потужність - 19 Wh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Маркування акумулятора | Blackview BV5000 |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.8 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Blackview BV5000 |
| Емкість | 5000 мА/ч |
| Міцність | 19 Вт |
| Напруження | 3,8 В |
| Тип | Li-polymer |
- Ціна: 260 ₴

