
АКБ Fly BL3819 (IQ4514 Evo Tech 4) AAA
- Немає в наявності
- Код: 12093
316 ₴
+380 (63) 740-25-25
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ Fly BL3819 для телефону Fly IQ4514 Evo Tech 4
Параметри АКБ:
Li-ion батарея
Емкість - 2000 mAh
Напруження - 3,8 V
Сила - 7,6 Wh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Ємність акумулятору | 2000 мА/год |
| Маркування акумулятора | BL3819 |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.8 В |
| Сумісність акумулятора | Fly |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Fly IQ4514 Evo Tech 4 |
| Емкість | 2000 мА/час |
| Міцність | 7,6 Вт |
| Напруження | 3,8 В |
| Тип | Li-ion |
- Ціна: 316 ₴
